1.__.jpg
2011  0751.jpg
2011  0271.jpg
Перепечатка, тиражирование и распространение материалов без официального согласия редакции запрещены.

За достоверность и правдивость опубликованной информации ответственность несут авторы и рекламодатели.
Материалы, присланные на электронные адреса редакции, не рецензируются и не возвращаются.
 

Баннер
Электронное издание о рыбной ловле

«Сонячний» відпочинок став для дітей незабутнім

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

10 днів на березі річки Сула 18 дітей разом з начальником служби у справах дітей Віктором Харіним та головним спеціалістом Валентином Долгушиним насолоджувалися прекрасними краєвидами, купалися, проводили спортивні змагання і просто чудово відпочивали.

Мама однієї дівчинки, Ані, яка тільки-но повернулася із бази відпочинку, зізналася, що до недавнього часу вона не вірила у проведення таких заходів. Та коли це сталося, зі сльозами на очах дякувала Віктору Григоровичу за незабутні враження своєї доньки.


Цього року вісімнадцять дітей, які перебувають на внутрішкільному обліку, служби у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей та ті, які опинилися у складних життєвих обставинах, вже вп’яте оздоровлювалися на базі «Сонячна» поблизу села Липове Полтавської області.


Дітлахів забезпечували якісним триразовим харчуванням. Частували соками, солодощами, фруктами від спонсорів. На обладнаному спортивному майданчику щоранку всі із задоволенням робили зарядку.


Потурбувалися організатори і про конкурси та розваги: змагання з футболу, підтягування, віджимання, дартсу, риболовлі.


Дуже багато почерпнули нового із екскурсії до музею під відкритим небом у місті Переяслав-Хмельницький. Усе тут було для них незвичайне! Ввечері влаштовувалися розважальні дискотеки. На свято молоді Віктор Григорович та Валентин Федорович почастували дітей смачною юшкою та шашликами. Єдине, що трохи заважало у повній мірі відпочити, це - погодні умови. Через дощі діти не змогли накупатися вдосталь.


Кошти на щорічний відпочинок виділяє міська рада. Але є і спонсори: шеф-редактор інтернет-видання та альманаху «Риболов-любитель» Олександр Кудін, приватний підприємець Костянтин Тітаренко, директор кооперативного універмагу Наталія Сьомак, директор ПП «Аптека Фарм» Валерій Головко, директор аптеки "Даміан" Людмила Войцехівська, голова обласної організації «Романі Рота» Володимир Бамбула.


Служба у справах дітей хоче подякувати міській владі та меценатам за фінансову підтримку та допомогу у проведенні оздоровлення.

 

Юлия Кузина